poniedziałek, 22 marca 2010

oddaje, sprzedaje

Wiosna zawitała wreszcie i do mnie i zaczęłam ją Wielkimi Porządkami. Na pierwszy ogień poszła biblioteczka i tak część zbioru jest już w bibliotece, część u ludzi. Dziś robiłam w niej ostateczne "szlify" i znalazłam jeszcze kilka; zanim oddam do biblioteki to może jest ktoś chętny na Vonneguta? Red Vonnegut NA KLĘCZKACH, Kurt Vonnegut HOKUS POKUS. Oddam za free, jedynie proszę o zwrot kosztów przesyłki. Książki w stanie bardzo dobrym, jedynie na pierwszych stronach widnieje wpisana długopisem data. Jeśli ktoś chętny proszę pisać w komentarzach, kto pierwszy ten lepszy.

Ponadto zanim wystawię na aukcje może ktoś tu się skusi, wszak wśród nas wiele dziewczyn kreatywnych-dłubiących, że tak sobie pozwolę nazwać:-) . Decyduje pierwszeństwo wpisania sięw komentarzach

Książka "ARTISCHOCKENTECHNIK"(technika karczocha, czyli dekorowanie za pomocą wstążek i szpilek.) Książka po niemiecku. Dużo dekoracji głównie wielkanocnych i bożonarodzeniowych (poglądowe zdjęcie nr2), na początku opis z rysunkami technik składania wstążek, 65 stron, okładka twarda, stan idealny, podpis i data na pierwszej stronie.

10zł +koszty wysyłki

Książka "Toepfern leich gemacht" przykłady różnych przedmiotów od kul ogrodowych, przez naczynia kuchenne, zegary, ramki po wazony. Informacje na temat wypalania, narzędzi, formowania gliny. Książka jest po niemiecku,118 stron, okładka twarda, stan bardzo dobry, podpis i data na pierwszej stronie.

10zł +koszty wysyłki


Chce ktoś?

3 komentarze:

kocia77 pisze...

witam ;-))) czy ja moge osmielic sie prosic o vonegutta ? znam tylko rzeźnie i chętnie poznam cos nowego

Agnieszka M, pisze...

Ja poprosze karczochy.
Napisz prosze na e mail aga.pn@interia.pl nr konta ,zaraz wpłacam pieniążki :)

Asia pisze...

kocia77: napisz do mnie maila na assik@o2.pl z adresem na jaki mam wysłać książki. Koszty wysyłki to: zwykły list 4,8zł, bądź priorytet 6,3zł. List ekonomiczny polecony 7zł, priorytet polecony 8,5. Napisz którą opcję wysyłki wolisz:)

AgnieszkaM-zaraz wysyłam maila:)