niedziela, 8 marca 2009

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet-dla tych którzy świętują i dla tych którzy nie- mam reklamę znalezioną dawno temu gdzieś w internecie...Lekko szowinistyczna ale bardzo ją lubię:)))  Wszystkiego co Najlepsze, Drogie Panie!!!:)A mojemu Mężusiowi z okazji urodzin spełnienia Marzeń-Twoich, naszych...:)!!!!(To się nazywa mieć wyczucie, by urodzić się w Dzień Kobiet:-)))

5 komentarzy:

llooka pisze...

A Tobie życzę, aby Mężuś nie był taki szlachetny i wyrozumiały jak na tej reklamie;)ale aby dostrzegał Twoje starania i wspierał baaardzo mocno po urodzeniu dzieciaczka! A żeby Twój Mężuś nie czuł się dziś opuszczony życzę mu samych pięknych i szczęśliwych chwil w życiu! Pozdrawiam gorąco!

joanna pisze...

Ode mnie dla Twojego Mężusia - dużo radości i miłości, wszystkiego naj, naj...

Elisse pisze...

Ja po czasie, ale do życzeń zarówno dla Ciebie, jak i Mężusia się przyłączam. Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie, bo choć niciak wyszedł przeuroczy, to nie wiem czy aby nie forsujesz się za bardzo..( nie jestem ani taka stara ani upierdiwa), ale lepiej niech następnym razem Mężuś maluje:)
Serdecznie pozdrawiam!

Sara pisze...

Najlepsze życzenia dla Was obojga!
Oj, a reklama jest bardzo szowinistyczna moim zdaniem!:) Matko, ona płacze, bo przypaliła obiad! I ten wzrok proszący o przebaczenie!:) ALE CO GORSZA REKLAMA STRASZNIE MI SIĘ PODOBA!!!!! Niemniej cieszę się, że nie żyję w czasach, gdy była inaczej odbierana...

Elisse: ...a niech maluje, dzidzi będzie jeszcze bardziej utalentowane (niż jest, a nie niż Mama;)!

Asia pisze...

hehehe...:)
Dziekuje Wam Dziewczyny za życzenia-przekażę Meżowi:)
Pozdrawiam