niedziela, 29 marca 2009

Wielkanocnie

W chwilowym przypływie energi-rzadkie to obecnie zjawisko, Maleństwo wysysa ze mnie wszystkie siły, kopie za to z podwójną energią:)-przyozdobiłam w niemal pół godziny nasz dom na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy.
Zimowy wianek przerobiłam dodając resztki suszonej hortensji oraz wydmuszki malowane farbami akrylowymi w zeszłym roku. Zawisł w kuchni:Jajeczka, kogut i piórka w wazonie rozgościły sie na kuchennym stole:
Ta dekoracja stojaca w salonie powstała już chwilę temu-pokazywałam ją tu-nastąpiła tylko niewielka modyfikacja: Jaja -decu na styropianie, liczą sobie już kilka lat- jedno w gniazdku z sosjerki i piór w salonie, drugie w holu wejściowym: W tym roku to raczej wszystkie dekoracje wielkanocne. Na więcej brak mi weny i siły. Swoją drogą ciekawe czy spędzimy je z "zajączkiem" w brzuszku, czy już może poza....:)))

I jeszcze część mojej corocznej hodowli bazylii...pięknie kiełuje, już nie mogę się doczekać tych cudownie pachnących listków...Miłego popołudnia wszystkim!!!

9 komentarzy:

Elle pisze...

Jak ślicznie! Wianuszek jest przecudowny, a i pozostałe dekoracje mają coś w sobie :) wiosennego i świeżego :)
Pozdrawiam serdecznie i również miłego dnia życzę :)

llooka pisze...

Piękne ozdoby świąteczne! Podziwiam Cię, że masz jeszcze siłę na tworzenie dekoracji. U mnie remont i jakoś nie mogę się zebrać do dekorowania. Pozdrawiam gorąco!

aagaa pisze...

Dekoracje fajne,bo zaaranzowane przez Ciebie i dlatego są niepowtarzalne..I czasami takie na szybko są ciekawsze niż wystudiowane ,wypieszczone i ...przepłacone.Pozdrawiam

olla pisze...

Wspaniałe dekoracje:) Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo, które już niedługo utulisz w ramionach:) U Ciebie wiosna, budzenie się do życia będzie mieć wymiar jak najbardziej dosłowny:)

Magoda pisze...

Wianuszek przepiękny!!!
Reszta dekoracji także.
Życzę zdrowia i spokojnego wyczekiwania.
Pozdrawiam serdecznie,

Elisse pisze...

Wielkanocne ozdoby bardzo ładne, może faktycznie w sam raz na przyjście maleństwa:)Trzymam kciuki za Was oboje i serdecznie pozdrawiam

Dag-eSz pisze...

Hmm jakie ładne ozdoby wielkanocne ;) muszę swoje powyjmować, ale najpierw - sprzątanie - eh. Życzę dużo zdrowia dla "Zajączka" również :)

Yrsa pisze...

Życzę Ci spokoju i cierpliwości , wymościłaś przepiękne gniazdko dla swojego Maluszka .Dekoracje jak zwykle w Twoim wykonaniu pomysłowe i przyjemne dla oka . Zapuściłem niedyskretnie tzw. żurawia do wnętrza i zobaczyłam białą serwetę / cudo!!!/ oraz piękną poduszkę , wyobraźnia zrobiła resztę - jest perfect.Pozdrawiam ciepło , wiosennie i serdecznie Yrsa

An z Chatki pisze...

ładne ozdóbki :)