środa, 3 grudnia 2008

Świecznik


Jest mi niezmiernie miło, że zostałam wyróżniona przez Joannę z http://lavidaproyecto.blogspot.com/ . DZIĘKUJE! Taka drobna rzecz a naprawdę cieszy!!!
Zgodnie z zasadami powinnam teraz wskazać 7 ulubionych blogów. Po zastanowieniu jednak stwierdziłam, że wyłamie sie z zbawy... Jest mi naprawdę bardzo ciężko wybrać tylko 7blogów!!! W każdym blogu na mojej liście znajduję inspiracje, motywacje do kreatywnego myślenia, do pracy. Znajduję i zaspokajam potrzebę piękna, czerpie informacje/opinie o literaturze, kulturze, zjawiskach. Moja lista ulubionych blogów jak widać jest dość długa i ciągle rośnie. I wierzcie mi: tu są moje ulubione blogi a w zakładce na przeglądarce w ulubionych jest jeszcze troche takich, do których zaglądam rzadziej.:) Mogę spokojnie przyznać sie, że jestem uzależniona od przeglądania Waszych blogów:)
Cóż, korzystam póki mogę; jak się Maluch pojawi za kilka miesięcy, pewnie czasu na to mieć już za wiele nie bede:)

Tymczasem chwale sie świecznikiem, który udało mi sie upolować za niewielkie pieniądze na allegro. Jest spory, ma ponad 60cm średnicy i wierzcie mi-naprawde na żywo prezentuje się lepiej niż na fotkach. Fakt faktem fotograf ze mnie marny....:) Pewnie niedługo dorzucę mu jeszcze świąteczne ozdoby


5 komentarzy:

paula_71 pisze...

Imponujący świecznik!Pasuje do Twojego wnętrza.Z niecierpliwością czekam na fotki z dekoracją!!!
Pozdrawiam

joanna pisze...

Oooooo, jaki sufit...
A świecznik pasuje 'jak ulał' :))

Rzadko zaglądam na Allegro, bo jest tam tyle cudów, że aż żal nie kupić a moje mieszkanie będę 'poprawiać' dopiero po remoncie.

Doskonale Cię rozumiem z wyborem "tylko" 7 blogów - moja zakładka dzisiaj wydłużyła się o kolejne 2 ;))
Asiu, a kiedy spodziewasz się Maluszka?

CONCHITA pisze...

Zapraszam na mój blog - czeka niespodzianka:)

Asia pisze...

Joanna: planowane przyjście na świat Juniora 25kwietnia:) Akurat w porę do spacerków i cieszenia sie życiem, czyli wiosną!:)
Conchita: bardzo dziękuje...Ciesze sie bardzo, ze podoba Wam się moje blogowanie. To bardzo sympatyczne.
Dziekuje

mada pisze...

Pięknie mieszkasz:) Trafiłam tu bardzo niedawno, i już wiem, że będę zaglądać do Ciebie codziennie:)))
No i gratuluję kwietniowego Maluszka!
Pozdrawiam serdecznie.